• CSKSE

Őszi Napfény Agility Kupa

Egyesületünk szervezésében múlt vasárnap lezajlott az Őszi Napfény Agility Kupa a mórahalmi Patkó Lovas Színházban.

/fotó: Ruzsa Emese/

Kedves Versenyzők!

Köszönjük, hogy részt vettetek a versenyen! Várunk Titeket legközelebb is! :)


Továbbá KÖSZÖNJÜK

  • a szuper pályákat Füzi Júliának és Papp Ritának!

  • a támogatást a Csongrád Megyei Önkormányzatnak, GastroDognak, Decathlonnak, Kreadognak, Fiziopanziónak, Sportkoalíciónak és a Sportkutya Rehabilitációs Egyesületnek!

  • a csodás érmeket a Pet Pakk Műhelynek

  • a finom hamburgereket a Baan's Kitchennek és

  • a fotózást Kovács-Hegedűs Zoltánnak és Ruzsa Emesének!



A VERSENY DOBOGÓSAI:

A2-A3 Open Agility I. futam:

small

1. helyezett: Fodor Korélia és Bogyó

2. helyezett: Stir Petra és Rosa

3. helyezett: Palyik-Lukács Anett és Mazsi


medium

1. helyezett: Rácz Beáta és Tréfi

2. helyezett: Havasi Zsolt és Bogi

3. helyezett: Szépfalusi Noémi és Zengő


large-veterán:

1. helyezett: Balanyi Erika és Korall


large

1. helyezett: Hámori Péter és Füli

2. helyezett: Bokor Aranka és Mázli

3. helyezett: Marina Sinobald és Cloud


A2-A3 Open Agility II. futam:

small

1. helyezett: Stir Petra és Rosa

2. helyezett: Fodor Kornélisa és Bogyó


medium

1. helyezett: Havasi Zsolt és Bogi

2. helyezett: Rácz Beáta és Tréfi

3. helyezett: Szépfalusi Noémi és Zengő


large-veterán:

1. helyezett: Balanyi Erika és Korall


large

1. helyezett: Lukács Hella és Shelley

2. helyezett: Hámori Péter és Füli

3. helyezett: Somogyvári Márta és Rhea


A1 Agility I. futam

small

1. helyezett: Halasi Fruzsina és Ádáz


medium

1. helyezett: Deák Orsolya és Menta

2. helyezett: Shustov Alex és Abbay


large

1. helyezett: Séllei Daniella és Zara

2. helyezett: Sipka Marianna és Kety

3. helyezett: Marsovszki Tekla és Aida


A1 Agility II. futam

small

1. helyezett: Benyovszki Beáta és Carlos

2. helyezett: Halasi Fruzsina és Ádáz


medium

1. helyezett: Szépfalusi Noémi és Piszke

2. helyezett: Deák Orsolya és Menta

3. helyezett: Shustov Alex és Abbay


large

1. helyezett: Séllei Daniella és Zara

2. helyezett: Marsovszki Tekla és Aida

3. helyezett: Sipka Marianna és Kety


Kezdő Jumping I. futam

small

1. helyezett: Molnár Emma Anna és Madzag

2. helyezett: Benka Lea és Blanka

3. helyezett: Babinszky Zsuzsanna és Tixi


medium

1. helyezett: Mesits Viktória és Negra

2. helyezett: Sipos Beáta és Luca

3. helyezett: Bankó Bettina és Mokka


large

1. helyezett: Palyik-Lukács Anett és Sweepy

2. helyezett: Steurer Anna Marianna és Fanni

3. helyezett: Hegyesi Viktória és Lütyő


Kezdő Jumping II. futam

small

1. helyezett: Vérten Kristóf és Lady

2. helyezett: Babinszky Zsuzsanna és Holmes

3. helyezett: Babinszky Zsuzsanna és Tixi


medium

1. helyezett: Mesits Viktória és Negra

2. helyezett: Szabó Hanna és Molly

3. helyezett: Sipos Beáta és Luca


large

1. helyezett: Palyik-Lukács Anett és Sweepy

2. helyezett: Hegyesi Viktória és Lütyő

3. helyezett: Liliom Barbara és Lucy


Legeredményesebb csongrád megyei versenyző: Szépfalusi Noémi

Legeredményesebb junior versenyző: Stir Petra

Mégegyszer gratulálunk a verseny minden nyertesének!


#cskse #őszinapfényagilitykupa #napfenyagility #agility